Logo zakengidstiel.nl

Nieuws aanleveren

Contact

Heb je een vraag over de website of wil je reageren op de inhoud van de krant? Neem dan contact op met onze medewerkers van de redactie- of advertentieafdeling. Zij zijn via onderstaande gegevens bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

De Zakengids
 

Contactgegevens redactie
Frederik van de Paltshof 46
3911 LB Rhenen
T  088 - 013 0850

Redactie
Benjamin Terpstra (contentcoördinator)

E redactie.zg@persgroep.nl

Clustermanager redactie
Frank Kuijpers
 

Contactgegevens advertentieverkoop
Vincent Koolen (accountmanager)
E  vincent.koolen@persgroep.nl
T  06-51788478

Phineas Winnemuller (accountmanager)
E  phineas.winnemuller@persgroep.nl
T  06-50677590

Odette Maselaman (accountmanager)
E  odette.maselaman@persgroep.nl
T  06-22931013

Esther van Bavel (accountmanager)
E esther.van.bavel@persgroep.nl
T 06-34958130

Pascal Ketelaars (salesmanager)
E pascal.ketelaars@persgroep.nl
T 06-51511278

Nasser Al Mawla (commercieel directeur)
E nasser.al.mawla@persgroep.nl

Neem contact op met uw accountmanager of mail/bel met:
E advertising.gelderland@persgroep.nl
T 088-0139991

Vragen over AdOps Media Order:
T 088-0139089
E adops.gelderland@persgroep.nl

Bezorgklachten

vul svp het klachtenformulier in
T 088-0561595

Bezorger worden?
Ga naar: www.krantjecontantje.nl

Familieberichten
E familieberichtenweekbladen@persgroep.nl
T 088-0137268
www.familieberichtenonline.nl

Rubrieksadvertenties
E rubriekenweekbladen@persgroep.nl
T(0900) 674 38 36
I www.duos.nu

Druk
De Persgroep Nederland

Algemene voorwaarden en overige informatie (zoals advertentietarieven en oplage)
www.persgroep.nl/adverteren

De Zakengids is een uitgave van De Persgroep Nederland BV
Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van De Persgroep Nederland BV
© De Persgroep Nederland BV

Over deze site
Uiteraard is deze nieuwe site slechts een beginpunt. We blijven voortdurend werken aan verbeteringen en wil daarbij zo veel mogelijk rekening houden met uw mening. Daarom hoort de redactie graag wat u vindt van de nieuwe website. U kunt uw reacties kwijt aan de webredactie. Daar kunt u ook terecht voor algemene vragen via hyperlocal@persgroep.nl